با بیش از 6 سال تجربه

 

و

 

جامعه مشتریانی به اندازه بیش از 10 هزار نفر

 

در خدمت شما هستیم

در انتهای این صفحه میتوانید تجربه و نظر کاربران ، مشتریان ، دانشجویان و کارفرمایان را درباره سی اچ تیم به قلم خودشان مشاهده کنید. همچنین شما هم میتوانید بنویسید …

ما در سی اچ تیم مهارت های مدرن و مباحث دیجیتال مانند طراحی و توسعه وب ، گرافیک ، برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ را بصورت تخصصی آموزش میدهیم.

 

هدف ما ایجاد و تکامل تخصص و مهارت در علاقه مندان و تبدیل آنان به افرادی آماده برای ورود به بازار کار و یا راه اندازی کسب و کاری درجه یک است.

 

سی اچ تیم صرفا آموزش نمیدهد ، بلکه خدماتی مانند طراحی وبسایت و انجام پروژه های برنامه نویسی و گرافیک را در جهت ایجاد و پیشرفت کسب و کار های اینترنتی و حتی غیر اینترنتی نیز ارائه میکند.

 

در همین راستا و با همین اهداف ، ما در سی اچ تیم محصولاتی هم ارائه میکنیم. محصولاتی که تامین کننده نیاز شما ، باعث پیشرفت و سهولت شما ، ابزار کار شما و در نهایت رفع کننده مشکلات و محدودیت ها برای شما باشند.

 

برخی از محصولات فروشگاه سی اچ تیم :

 

سرور مجازی شرکتی و قانونی برای دارندگان وبسایت و یا برای عملیات های علاقه مندان تست نفوذ و امنیت.

 

اکانت پرمیوم سایت و سرویس های مختلف مانند Freepik که نیاز طراحان گرافیک و یا MOZ که نیاز سئوکارها می باشند.

 

نیازمندی ها و ابزارهای اختصاصی حوزه های تست نفوذ و امنیت که حتی بعضی از این ابزارها را بصورت کاملا رایگان منتشر میکنیم.

 

بصورت کلی محصولات رشد در شبکه های اجتماعی و تبلیغات تخصصی را هم در این لیست باید قرار بدهیم.

 

همچنین در سی اچ تیم ، سرویس انحصاری ارائه پروکسی مناسب برنامه نویس ها و علاقه مندان تست نفوذ را هم بصورت اختصاصی و فعال داریم.

 

فراموش نکنید که ما همیشه تولید محتوای رایگان در وبلاگ سایت و شبکه های اجتماعی را هم مدنظر داریم. بدین وسیله در تلاشیم که بخش وسیعی از نیازهای شما عزیزان را با آموزش ، انتشار ابزار ، انتشار فایل و … بصورت رایگان برطرف نماییم.

 

گفتنی است که ما در سی اچ تیم ، با توجه به اهداف و رسالت مان که قبل تر شرح داده شد ، زیرساخت و سیستمی در جهت ایجاد و افزایش درآمد بصورت مستقیم برای صاحبان کسب و کار ، فروشندگان ، بازاریابان و تمامی علاقه مندان ترتیب داده ایم. در این سیستم شما میتوانید هر آنچه که سی اچ تیم ارائه میکند را بدون کوچکترین امر فنی ، با بهترین شرایط و تعرفه و همینطور به عنوان محصول و سرویس خودتان برای ارائه داشته باشید.

 

مدنظر داشته باشید که تمام فعالیت مجموعه سی اچ تیم بصورت یکجا در وب سایت صورت نمی گیرد. بلکه بخشی از فعالیت که برخی از محصولات و خدمات و همینطور تولید محتوای رایگان را شامل می شود ، در شبکه های اجتماعی و مخصوصا در کانال تلگرام سی اچ تیم انجام می شود.

 

در زیر این متن میتوانید تجربه و نظر کاربران ، مشتریان ، دانشجویان و کارفرمایان را درباره سی اچ تیم به قلم خودشان مشاهده کنید. همچنین شما هم میتوانید بنویسید …

5/5 - (30 امتیاز)

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید